Bezpieczne

Stosujemy odpowiednie środki, żeby strony naszych klientów były zabezpieczony i bezawaryjne.

Nowoczesne

W pełni responsywne, działające równie dobrze na komputerach, telefonach i tabletach.

Ultra szybkie

Wykorzystujemy najnowsze technologie, dzięki czemu nasze strony są w top 1% najszybszych w Internecie.

Czym się zajmujemy?

Tworzymy strony internetowe. Po prostu.

Naszym celem jest zawsze stworzenie strony, która jest łatwa w obsłudze i przejrzysta dla klienta. Użytkownik po wejściu na witrynę powinien dowiedzieć się wszelkich najważniejszych rzeczy i móc się łatwo skontaktować. Tworząc responsywne i szybko działające strony osiągamy te cele. Stworzone przez nas witryny mają wysoką konwersję pomiędzy ilością odwiedzin, a zapytań kontaktowych od klientów.

Ułatwiamy dotarcie do klienta, dzięki profesjonalnie przygotowanej wizytówce w sieci.

Dodatkowo zarządzamy stronami internetowymi. Prowadzimy kompleksową obsługę stron i sklepów w zakresie bezpieczeństwa i szybkości działania strony.

Wycenimy Twój pomysł!

Projektujemy

Od konceptu na papierze do gotowej i funkcjonalnej strony internetowej. Rzetelnie wysłuchamy wszystkich Twoich pomysłów na stronę i zaplanujemy jej stworzenie w jak najlepszy sposób.

Wdrażamy

Znamy się na wielu najnowszych technologiach i trendach w tworzeniu stron, dzięki czemu powstała strona będzie bardzo szybka, przejrzysta i funkcjonalna.

Wspieramy

Zajmiemy się techniczną obsługą strony po jej stworzeniu, na jej aktualizacjach czy dodawaniu nowej treści.

Rzuć nam wyzwanie!

Potrzebujesz profesjonalnej strony internetowej dla swojego biznesu, portfolio czy czegokolwiek innego?

Skontaktuj się z nami, a wycenimy Twój pomysł i chętnie go zrealizujemy.

Nasze portfolio

Nasze projekty gotowych stron internetowych

BylesTam - <p>Serwis podróżniczy, zbudowany na popularnym CMS-ie Wordpress. Link do strony: <strong><a href="https://bylestam.pl/">WWW</a></strong> </p>

BylesTam

Serwis podróżniczy, zbudowany na popularnym CMS-ie Wordpress. Link do strony: WWW

GameSub - <p>Portal grupy tłumaczącej zagraniczne gry komputerowe na język polski.</p>

GameSub

Portal grupy tłumaczącej zagraniczne gry komputerowe na język polski.

Wortal zdrowotny - <p>Wortal o zdrowiu, przebudowany z bazy danych na innym CMS-ie i przeniesiony na nowy system zarządzania treścią.</p>

Wortal zdrowotny

Wortal o zdrowiu, przebudowany z bazy danych na innym CMS-ie i przeniesiony na nowy system zarządzania treścią.

Forum SMF - <p>Forum z polskim wsparciem dla skryptu SMF.</p>

Forum SMF

Forum z polskim wsparciem dla skryptu SMF.

Proces tworzenia strony

Zależy nam na stworzeniu projektu, który będzie spełniał wszystkie niezbędne kryteria, a w dodatku będzie świetnie wyglądał.

1

Wstępny projekt strony

Po skontaktowaniu się z nami, wsłuchamy Twoich pomysłów i potrzeb względem przygotowania strony i w ciągu kilku dni przedstawimy wstępny projekt strony.

2

Szczegółowy projekt

Po przygotowaniu wstępnego projektu witryny zrealizujemy wszelkie poprawki i dopieścimy projekt tak, aby jak najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Następnie zaprezentujemy szczegółowy, końcowy projekt w pełni funkcjonalnej strony.

Zbyt mało informacji o nas?

Kilka słów o nas i o naszych stronach

Jesteśmy pasjonatami Internetu

Tworzeniem stron internetowych zajmujemy się już od 2008 roku. Zawsze było to naszą pasją i w końcu możemy się tym zajmować cały czas. Jesteśmy ciągle na bieżąco ze wszelkimi najnowszymi trendami w Internecie, znamy i uczymy się najciekawszych technologii wykorzystywanych do tworenie stron www.

Czemu warto nam zaufać?

Jesteśmy profesjonalistami i zawsze zależy nam na zadowoleniu klienta poprzez dostarczenie jak najlepszego produktu końcowego.

Jakie funkcjonalności mają wasze strony?

Stworzone przez nas strony są przede wszystkim bardzo szybkie, wczytują się szybciej niż 95% witryn w Internecie. Strony napisane są w najnowszych technologiach, dzięki czemu są bezpieczne. Bez problemu możemy skonfigurować stronę z mapami Google, opinami na serwisach społecznościowych, z czatem i fanpage na Facebooku. Możemy stworzyć również bardzo zaawansowane i rozbudowane strony na Wordpressie z praktycznie jakąkolwiek funkcją.

Jakich technologii używamy?

Strony dla naszych klientów tworzymy na różnych CMS-ach, w zależności od sytuacji. Mamy duże doświadczenie m.in. z takimi CMS-ami jak Wordpress, GRAV, SMF. Korzystamy z HTML, CSS, Markdown, a także z różnych nowinek.

Czy zajmujemy się tylko tworzeniem stron?

Na życzenie możemy rownież udostępnić darmowy hosting pod stworzoną stronę internetową, możemy zająć się również rejestracją i odnowieniem domeny internetowej - także zawsze wszystko będzie działać.